Transport cała Polska

Produkowane przez nas szczelne szamba betonowe, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę są pokaźnych gabarytów, dlatego zapewniamy prócz montażu ich w ziemi również transport.

Nie możemy określić na stronie ceny transportu do poszczególnych miast ponieważ są one zależne od kilku czynników, na przykład w przypadku dalekich tras w województwa: Warmińsko-Mazurskie, Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Podlaskie, Lubelskie, Świętokrzyskie czy Łódzkie stosujemy transport łączony czyli dojeżdżając do Klienta po drodze odwiedzamy ich co najmniej dwóch.

Wtedy transport dzieli się na dwie a nawet trzy osoby zatem opłaca się nam dojeżdżać do miast takich jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Sosnowiec, Toruń oraz Kielce.

W miejscowości najbliżej nas położone czyli: Radom, Pionki, Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Pionki, Iłża, Skaryszew możemy przetransportować szambo indywidualnie do jednego Klienta, nie narażając go jednocześnie na wysokie koszty transportu.

Pamiętaj aby otrzymać szczegółowe koszty transportu zadzwoń do nas lub napisz